czwartek, 1 grudnia 2011

Trochę weekendu..., czyli akcja! :)

Wracając wczoraj z pracy uświadomiłam sobie, że po ostatnim (wczorajszym) wpisie na blogu "Trochę weekendu w środku tygodnia" naprawdę miałam wrażenie, że jest już piątek... I wszystko było prostsze i piękniejsze:) Stąd powstał pomysł na akcję kulinarną:)


Zapraszamy do wspólnej zabawy:) Akcja opiera się na założeniu, że w każdą środę wspominamy weekendowe kucharzenie lub też pichcimy wszystko to, co z dniami wolnymi się kojarzy. Najważniejsze, aby wpisy zgłaszane do akcji były dodawane wyłącznie w środę (w końcu chcemy przyjemnie przełamać tydzień:))
Mogą być to wolne skojarzenia z weekendem, ale w poście należy zawrzeć uzasadnienie, skąd ten pomysł (może to jakieś przyjemne wspomnienia).

"Trochę weekendu w środku tygodnia" potrwa od następnej środy (14 grudnia) do 21 marca 2012r. Przed nami więc 15 środowych atrakcji. Mamy nadzieję, że wraz z nadejściem wiosny aura będzie nam bardziej sprzyjała i nie trzeba już będzie dodatkowo uprzyjemniać środku tygodnia:) Tymczasem do dzieła. Trzeba przegonić chłodno-leniwą atmosferę! :)

W akcji mogą brać udział jedynie te wpisy, które zostały dodane w czasie jej trwania (archiwalne niestety nie będą brane pod uwagę). Zgłoszenia mogą być składane poprzez dodanie wpisu do akcji na Durszlaku lub przez podanie linku do wpisu na swoim blogu w komentarzach pod tym postem.

Nie zapomnijcie o wklejeniu banerka w poście zgłaszanym do akcji:)

Kod należy skopiować i wstawić na swoją stronę.
Trochę weekendu w środku tygodnia

Edit (10:37) to nasza pierwsza akcja i stąd małe wpadki;p dopiero czekamy na akceptację akcji, a ja ją już ogłosiłam, ech:) odezwała się trochę moja "blondynkowa" natura. Nie chciałabym teraz usuwać już tego postu, więc czekamy. O wynikach na pewno powiadomię w osobnym wpisie:)

Edit (10:54) ależ ten zespół Durszlaka szybki:) i jak mi przyjemnie, że uratował mnie z opresji, ponieważ akcja jest już oficjalnie przyjęta:D
Takim sposobem - wbrew wcześniejszej zapowiedzi - nie w osobnym wpisie, a jeszcze jako edycja obecnego posta - ZAPRASZAMY do udziału w akcji:)

3 komentarze:

  1. Fajny pomysł :) I bardzo ładny banerek :)

    OdpowiedzUsuń
  2. http://zaczarowanakuchnia.blogspot.com/2011/12/pozne-sniadanie-najlepiej-do-ozka.html

    Moje mam nadzieję pyszne zgłoszenie!
    Pozdrawiam:))

    OdpowiedzUsuń